קילופים יבשים:

נולדתי בירכתי 1989 לאם אמריקאית ולאב אנגלי. כעבור שנתיים נולד אחי הצעיר. גדלתי בחיפה ולאחר מכן ביקנעם עלית שעיצבה והכתימה את שנות נעורי. מאז שבתי לחיפה וקבעתי בה את ביתי.

ב-2004 התחלתי לכתוב בישראבלוג את הבלוג "And then the clouds will open for me" תחת הכינוי Slackerbitch. בתוך כמה חודשים נכנסתי לרשימת הבלוגים הפופולארים באתר, שם נשארתי במשך יותר מ-9 שנים. במהלך שנות קיומו, זכה הבלוג לכמיליון כניסות ורבע, וסוקר מעת לעת בנענע10.

כפרילנסרית, כתבתי בוואלה! וב-ynet בנקודות שונות לאורכן של 7 שנים.
במשך שלוש שנים עבדתי בחנות ספרים.
בשש השנים הבאות עבדתי ככותבת תכנים תדמיתיים וכמנהלת מדיה חברתית.

היום קונה במכולת עם משכורתי כמנהלת שיווק בעמותה. לומדת פילוסופיה באוניברסיטת חיפה. אוהבת סקס, ספרות צרפתית ושירה, כלבים, קעקועים, חמאה צהובה ומאהבים מאפירים. מעבירה חוט דנטלי בקביעות, לא ניזונה מבעלי חיים ולא משתמשת בחומרים פסיכואקטיבים, אבל כן נהנית מחברתם של אנשים מחדדי תודעה.

כל התמונות באתר זה שייכות לי, אלא אם צוין אחרת. תמונות נוספות ניתן למצוא בגלריה שלי ב-DeviantART. שרבוטים צנועים מתקופות אחרות ניתן למצוא בדף היוצר שלי בבמה חדשה.

זכיתי למבחר כינויים במרוצת השנים, אז אם יש לכם כינוי חדש עבורי אפשר ליצור עמי קשר באמצעות המייל mimsvk@gmail.com או לשלוח הודעה בפייסבוק, שם גם ניתן לעקוב אחרי.

מימס וילמה