קילופים יבשים:

נולדתי בירכתי 1989 לאם אמריקאית ולאב אנגלי. כעבור שנתיים נולד אחי הצעיר, היקר לי מכל. גדלתי בחיפה ולאחר מכן ביקנעם עלית שעיצבה והכתימה את שנות נעורי. ב-2004 התחלתי לכתוב בישראבלוג את הבלוג "And then the clouds will open for me" תחת הכינוי Slackerbitch. בתוך כמה חודשים הבלוג נכנס לרשימת הבלוגים הפופולארים באתר, שם נשאר במשך כעשור. במהלך שנות קיומו, זכה הבלוג ללמעלה ממיליון כניסות וסוקר מעת לעת בכלי תקשורת שונים.

בנעורי כתבתי בוואלה! וב-ynet לאורכן של 7 שנים.
במשך שלוש שנים עבדתי בחנות ספרים.
בשש השנים הבאות התמקצעתי ככותבת תכנים תדמיתיים וכמנהלת מדיה חברתית.
בשנים האחרונות אני מנהלת קשרי קהילה בעמותה ועוזרת מחקר באקדמיה.

חומרי קיום רטובים:

ב-2018 סיימתי את לימודי התואר הראשון בפילוסופיה באוניברסיטת חיפה. במהלך לימודי התמקדתי בקשר בין פילוסופיה וספרות, כתבתי למכביר על מגדר, מעט על יהדות ופסיכואנליזה, ונהניתי מכל רגע. בשנה האחרונה ללימודי עודדתי להתמקד בכתיבה ובהפצת השירה שלי, ואכן שירי התפרסמו בכתבי העת "גג", "פסיפס", "עיתון 77" ובפלטפורמות המקוונות "מוטיב" ו"המוסך" של הספריה הלאומית. בקיץ 2019 עתיד לצאת לאור ספר השירה הראשון שלי בהוצאת ספרי עיתון 77.

אין לי אידיאולוגיות מלבד אהבה לסקס, אגרטלים, אריגים, ספרות צרפתית ושירה, כלבים, קעקועים, חמאה צהובה ומאהבים מאפירים. מעבירה חוט דנטלי בקביעות, לא ניזונה מבעלי חיים ונהנית מחברתם של אנשים מחדדי-תודעה. מאז 2017 אני מחלקת את חיי בין חיפה ואמסטרדם.

כל התמונות באתר זה שייכות לי, אלא אם צוין אחרת. מומלץ לתור אחר תמונות ועדכונים בחשבון האינסטגרם שלי. תמונות מזמנים אחרים ניתן למצוא בגלריה שלי ב-DeviantART.

זכיתי למבחר כינויים במרוצת השנים, אז אם יש לכם כינוי חדש עבורי אפשר ליצור עמי קשר באמצעות המייל mimsvk@gmail.com או לשלוח הודעה בפייסבוק, שם גם ניתן לעקוב אחרי.


 

אם ברצונכם ובאפשרותכם להביע הערכה לתכנים המופיעים בבלוג הזה על ידי תרומה כספית, ניתן לעשות זאת באופן מאובטח דרך פייפאל.
לאפשרויות אחרות אנא כתבו לי במייל.


מימס וילמה