עניין שמיטה

שירה, 73 עמ', הוצאת עיתון 77 (2019)

מימס וילמה היא אוסף ייחודי של סתירות: מתמסרת וחמקנית, יצרית ואצילית, אקסהיביציוניסטית ומסתורית. תחת ידיה, הן השגיבים והן היצריים שברעיונות זוכים לביטויים של אנינות ועממיות, שייכות וזרות, אופוריה וכאב.

השירים נכתבו בשתי ערים – חיפה ואמסטרדם – ועוסקים במתח שבין בדידות, התאוות לאהבה ואהבה קיימת. הם נפרשים כסצנות לא-כרונולוגיות שמותירות לקורא ללקט בדמיונו את מרכיבי הסיפור השלם. בד בבד, זוהי שירה הגונה וישירה, שחולקת כבוד ליומיום.

שמו של הספר, "עניין שמיטה", מחווה לדימויים מן המקרא בהם עושה המשוררת שימוש מקורי, אך גם למשימה הפילוסופית שבכתיבה: חיפוש קשרים בין דברים, וחיפוש קשר – על כל המשתמע מכך – לעצמה.

מעל לכל, מימס וילמה בעלת עין בוחנת, שכל חוויה אנושית צורבת בה את רישומה. מחד, מילותיה צעירות ונאיביות, ומאידך דוקרות ופקוחות עד כאב. בספר ביכורים זה, הקוראים מוזמנים להסתכל על ודרך עיניה של המתבוננת, להיווכח מה נגלה לה כשהיא מביטה בנו מביטים בה.

מתוך הספר:

רכישת הספר
מחיר: 64 ₪
עלות משלוח בארץ (דואר24): 10 ₪
כל עותק נוסף בתוספת 2 למשלוח.

* ישנה אפשרות לשלוח לחו"ל, אנא כתבו לי את פרטיכם המלאים במייל ל- mimsvk@gmail.com ואעביר לכם בקשה מסודרת לתשלום.
*למעוניינים לשלם באפליקציית ביט או בהעברה בנקאית, אנא שלחו מייל ל- mimsvk@gmail.com וציינו את הפרטים הבאים: שיטת התשלום הרצויה, שמכם המלא + כתובת משלוח כולל מיקוד ומספר טלפון.
למשלמים בביט תישלח בקשה להעברת כסף בסמס. למשלמים בהעברה בנקאית ישלח מייל חוזר ובו פרטי החשבון להעברה.
לא לשכוח לציין אם ברצונכם ביותר מעותק אחד.

שימו לב
המשלוח הראשון צפוי להגיע למזמינים באמצע דצמבר 2019.
בכל שאלה או בעיה אנא צרו קשר.

הספר בידיכם?
ספרו לי ולכולם מה חשבתם! אשמח לשמוע מכם בהודעה פרטית ו\או ברשתות החברתיות.
עקבו אחרי בפייסבוק | אינסטגרם